Plan lekcji

Na skróty

Pierwszy etap Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego

Dnia 9 lutego 2016 roku już po raz piąty w naszej szkole został przeprowadzony pierwszy etap Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Konkurs otworzył dyrektor Bogdan Adamski życząc wszystkim uczestnikom powodzenia . Uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, historii polskiej motoryzacji oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przed medycznej. W konkursie udział wzięło 19 osób. Każdy z uczestników jak co roku otrzymał pamiątkową koszulkę promocyjną.

Wyniki rywalizacji:

1.Karol Brodzicki II dT - 99 pkt.
2.Bartłomiej Kielar II cT - 90 pkt.
3.Krzysztof Inglot III cT - 89 pkt.


4.Dawid Trzebunia III dT - 88 pkt.
5.Kamil Jankowicz II dT - 87 pkt.
6.Karolina Zamorska II bT - 84 pkt.
6.Patryk Szpiech III cT - 84 pkt.
7.Adrian Dąbrowski I bT - 80 pkt.
7.Paweł Skórka I cT - 80 pkt.
7.Karol Prajsnar II dT - 80 pkt.
8.Mateusz Rachwał II cT - 78 pkt.
9. Marek Winnicki III cT - 77 pkt.
10.Mateusz Berezowski I bT - 74 pkt.
11.Rafał Oparowski II dT - 70 pkt.
12.Marcin Niepokój II dT - 69 pkt.
13.Karol Borek II bT - 68 pkt.
13. Krystian Sokołowski II bT - 68 pkt.
14.Karol Stapiński II dT - 66 pkt.
15.Kamil Włodarz II cT - 58 pkt.
Pierwszych 10 osób awansowało do drugiego etapu konkursu. Drugi etap będzie się składał z testów teoretycznych z przepisów ruchu drogowego, historii polskiej motoryzacji, zasad udzielania pierwszej pomocy przed medycznej oraz jazdy motorowerem po torze przeszkód na czas i odbędzie się 22 marca 2016 roku. Pierwszych sześć osób będzie reprezentowało naszą szkołę w następnym etapie – powiatowym. Oczywiście jak każdego roku do wygrania cenne nagrody – GPS, CB radio, wideo rejestrator samochodowy. Konkurs przygotowali i przeprowadzili nauczyciele: Marcin Błaż i Władysław Koś.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie konkursu.

< >
O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch