Plan lekcji

Na skróty

Pożegnanie maturzystów 2016

29 kwietnia 2016 r. w auli ZSP 3 odbyło się uroczyste zakończenie nauki dla uczniów kończących Technikum. Uroczystość ta rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i przywitania wszystkich uczestników spotkania. Następnie przedstawiciele klas maturalnych w swoich wystąpieniach wspominali wspólne chwile spędzone w szkole, a także złożyli podziękowania nauczycielom wychowawcom, dyrekcji oraz nauczycielom uczącym we wszystkich klasach za przygotowanie ich do dorosłego życia. W swoich słowach koledzy z Samorządu Uczniowskiego również złożyli podziękowania wszystkim maturzystom za lata, w których mogli zawierać przyjaźnie z nimi i poznawać świat nauki dzięki wsparciu starszych kolegów.
Ważnym punktem tej uroczystości było pożegnanie sztandaru szkoły. Dlatego przedstawiciele klas maturalnych uroczyście zgodnie z ceremoniałem pożegnali poczet sztandarowy ZSP3 co zakończyło pierwszy etap tej uroczystości.

Następnie wystąpił dyrektor Bogdan Adamski, który pogratulował uczniom i rodzicom osiągnięcia dobrego wyniku na zakończenie szkoły. Z tej okazji zostały rodzicom wręczone listy gratulacyjne, a uczniom z najlepszymi wynikami – liczne nagrody i dyplomy. Po tej części dyrektor wraz ze swoimi zastępcami i wychowawcami klas wręczył wszystkim uczniom Technikum dyplomy ukończenia szkoły.
Po uroczystości oficjalnej absolwenci Technikum przeszli do sal dydaktycznych na spotkanie z wychowawcami klas.

< >
Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch